Před rokem……

Před rokem to začalo. V podstatě to začalo už o hodně dřív, ale před rokem jsme se prvně postavili před vás, my byli natěšení, vy plni očekávání. Jak to bude hrát, jaká bude sestava, jaký bude repertoár? Otázek bylo zaručeně mnohem víc.
Napoprvé to z našeho pohledu nebylo ono. Ovšem vystoupení před týdnem v Mrákově se s tím nedalo srovnat.
Byl to rok práce, personálních změn, stále je co zlepšovat, ano, je to otřepané, ale je to tak. Vypustili jsme dočasně klávesy, i když do budoucna neříkáme ne, čas ukáže, zda se mezi námi objeví stojan s klávesami a obsluhou. Na postu člověka, který není moc vidět, ale je nejdůležitější (bicí) se vystřídalo několik hráčů, tak tam teď sedí velice nadějný talentovaný mladík, který u nás doufáme dlouho zůstane - Jirka Beran. Vedle Bohouše Heřmana u druhého mikrofonu byla další změna - Pavel Bartoš. Z několika míst jsem již slyšel, jak jim to spolu parádně ladilo. A to bylo jedno z prvních Pavlovo vystoupení, takže až se kluci sezpívají......těšíme se na to. 
Pavel Rajtmajer sice zdatný klávesák, ale učarovala mu kytara, cvičí na ni spoustu času a je to znát, brzy už bude schopen odehrát post sólového kytaristy.
Takže kapela se zdokonaluje, musím konstatovat, že se rozšířilo i věkové zastoupení, na jedné straně bubeník Jiřík - ten se narodil v tomhle tisíciletí a na straně druhé stará páka, duchovní otec Jarda......ten už pamatuje hodně prezidentů.
Jak už jsem zmiňoval jinde, hrajeme skladby Jardy Rajtmajera, takže je můžete slyšet coby převzaté věci u jiných kapel.
Nejbližší možnost posoudit jak to vlastně je, máte v sobotu 14.4.2018 od 21 hodin v kulturáku v Bolešinech u Klatov.

Karel Komorous - manager